Prezentare

AdrianMar

Prezentare

Mesaj de AdrianMar » Lun, 03 Oct 2016 20:26

Salutari! Numele meu este Adrian, am 21 ani, si multe hobby-uri :)!
Studiez psihologia in Bucuresti, printre pasiuni se numara acvaristica,pictura pe perete,mai nou icoane, chitara, pescuitul,papagalii. Plante am avut mereu,in trecut am avut si cactusi, pe care i-a aruncat mama din cauza fratelui mai mic :)! Acum vremurile s-au schimbat si vreau sa am cativa cactusi din nou.Alte plante suculente mai am aloe.Respect plantele si natura in general, pacat ca o distrugem atat de rapid!In imagine este unul din acvarii. Va multumesc pentru ca m-ati primit pe acest forum, am multe intrebari despre cactusi si suculente, dar le voi posta la momentul si locul potrivit!
Fişiere ataşate
Creveti.jpg
Creveti.jpg (110.33 KiB) Vizualizat de 648 ori

Alex

Re: Prezentare

Mesaj de Alex » Lun, 03 Oct 2016 22:44

Salut Adriane!
Pai uite cum facem, imi dai mie lectii de chitara si te platesc in cactusi. Lectia si planta :grin:
Si mergem si la pescuit ca tot imi place si mie :lol:

Bun venit printre noi si spor la documentat

AlexandruDragomir

Mesaj de AlexandruDragomir » Mar, 04 Oct 2016 06:19

Bine ai venit printre noi, Adrian.
Te asigur că toate curiozităţile şi nedumeririle tale legate de cactuşi şi suculente îşi vor găsi un răspuns aici.
Respect.
:jos-palaria:

AdrianMar

Mesaj de AdrianMar » Mie, 05 Oct 2016 09:56

AdrianMar scrie:Salutari! Numele meu este Adrian, am 21 ani, si multe hobby-uri :)!
Studiez psihologia in Bucuresti, printre pasiuni se numara acvaristica,pictura pe perete,mai nou icoane, chitara, pescuitul,papagalii. Plante am avut mereu,in trecut am avut si cactusi, pe care i-a aruncat mama din cauza fratelui mai mic :)! Acum vremurile s-au schimbat si vreau sa am cativa cactusi din nou.Alte plante suculente mai am aloe.Respect plantele si natura in general, pacat ca o distrugem atat de rapid!In imagine este unul din acvarii. Va multumesc pentru ca m-ati primit pe acest forum, am multe intrebari despre cactusi si suculente, dar le voi posta la momentul si locul potrivit!
Daca ai nevoie te ajut cu chitara cu cea mai mare placere ;)! Ofeream si lectii de chitara si pictura pentru incepatori in capitala, dar acum cu scoala nu prea mai am timp :). Multumesc pentru primirea calduroasa!

Scrie răspuns

Înapoi la “Bine ati venit - sa ne prezentam”