Forumul Stapelia la ... final

Gino

Forumul Stapelia la ... final

Mesaj de Gino » Mie, 25 Mar 2015 20:02

Buna seara tuturor

De la 1 aprilie anul curent forumul Stapelia va disparea din virtual.
Multumesc tuturor celor care de-a lungul celor cativa ani au contribuit cu informatie de valoare !
Sanatate tuturor !
Gino

simi

Re: Forumul Stapelia la ... final

Mesaj de simi » Joi, 26 Mar 2015 08:48

Nu e pacaleala de 1 Aprilie :?:
...si toate informatiile stranse, experiemtele impartasite sunt sanse macar sa fie transferate pe un alt site?

Gino

Mesaj de Gino » Joi, 26 Mar 2015 19:36

Buna seara

Nu este pacaleala de 1 aprilie !
In mod normal forumul Stapelia ar fi trebuit sa dispara odata cu aparitia Cactusi.net
Nu am reusit la momentul respectiv sa preluam datele de acolo pe care sa le grefam aici...
Intre timp, forumul Stapelia a devenit o entitate fara identitate, deci a venit vremea sa dispara !
Cu atat mai mult cu cat suculentele in general si stapeliadele in special nu au in tara decat cativa impatimiti...
Din pacate unii dintre membrii Stapelia vor trebui sa ... mai moara odata. Si virtual !
Gino

simi

Mesaj de simi » Joi, 26 Mar 2015 19:48

In cazul acesta cei interesati au timpul necesar sa-si mai ia ce informatii doresc, iar de pe data de 1 Aprilie pot "imbogati" site-ul acesta.

Nick

Mesaj de Nick » Joi, 26 Mar 2015 21:50

Buna seara,
Pacat ca se intampla asta, insa se pare ca foarte multi dintre noi sunt prinsi in vartejul problemelor zilnice si nu prea mai au timp de intrat pe aceste pagini virtuale, candva pline de viata.
Eu unul mai bantui pe FB, in fuga, in rest nu prea ma mai trage inima la nimic. O fi de la iarna care a trecut, o fi de la promavara care a venit...nu stiu, sper sa treaca repede. Am pierdut o multime de plante in ultimul an si de aceea nici nu am mai luat altele. Se pare ca nu le prieste balconul, am mai avut si niste ganganii, numai necazuri, care m-au cam dezumflat. Nu am avut cu ce sa ma laud asa ca nici pe forumuri n-am prea intrat.
Ce sa zic... e pacat ca se pierd surse de informare si de socializare tematica, totusi exista acest forum care e cuprinzator si prietenos si care sper sa reziste.
Bafta tuturor si numai bine!

Scrie răspuns

Înapoi la “Anunturi ale administratiei”