Lorin Fortuna blesteama civilizatia Arahnidica Tarantulara

Alex

Lorin Fortuna blesteama civilizatia Arahnidica Tarantulara

Mesaj de Alex » Joi, 28 Noi 2013 10:40

Nici nu stiu daca am ales bine sectiunea. Am optat totusi pentru "glume" deoarece incerc cu toata fiinta mea sa cred ca acel om este un glumet.

:shock: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=iN7zn2hNzWo

George

Re: Lorin Fortuna blesteama civilizatia Arahnidica Tarantula

Mesaj de George » Lun, 02 Dec 2013 21:53

ăăăăă.... CE-A FOST ASTA?! :laugh: :eek: :shock: :nebun:
O femeie frumoasă e o bijuterie, o femeie bună e o comoara întreagă.

Alex

Mesaj de Alex » Lun, 02 Dec 2013 22:16

Ia vezi aici la min 12:20.
Suntem hadicapati pe negru si el nu moare

:shock: :shock: :shock:

Cristi

Mesaj de Cristi » Joi, 05 Dec 2013 16:00

Sa ne fereasca Cel de Sus si de discutiile despre Civilizatia Arahnidica Tarantulara si de ea in sine!
Din pacate sunt neavizat in acest domeniu mistico-stiintifico-fantastico-istoric; cartile de medicina sunt suficient de multe incat sa imi umple complet timpul dedicat cititului. In consecinta nu pot judeca in niciun fel cele spuse acolo. Poate sunt lucruri cunoscute de alti initiati, poate sunt rodul unui delir, manifestarea unei boli psihice.....orice ar fi, nu rad. Chiar deloc.
cactus wizard

Alex

Mesaj de Alex » Mar, 02 Aug 2016 21:33

Eu, Lorin Fortuna combatant izoteric complex și corect privind din punct de vedere izoteric prin rangul izoteric precum și prin distincţiile izoterice care mi-au fost conferite de către conducători supremi abilitaţi, blestem izoteric la nivelul maxim posibil la care dau dreptul rangul și distinctiile izoterice care mi-au conferite menţionate anterior. Blestem fără sfârşit temporar în mod direct împotriva fiinţei colective superioare de tip civilizaţie virtuală numită: civilizaţia virtuală arahnidica tarantulara, androgina, neagră, emoţională agresională civilizațională condusă la nivel de conducător suprem de către fiinţa superioară androgină alcătuită din: ființa individuală superioară de gen masculin numită Satanos și fiinţa individuală superioară de gen feminin numită Geea, pentru răul existenţial comis împotriva grupării de civilizaţie virtuale de tip gorilian individual neagresională civilizațional și autentic băștinașe în cadrul lumilor planetare ale planetei al cărei lume planetare medie sunt integrate existenţial cu precizarea că, răul existenţial pentru care blestem civilizaţia virtuală pe care am numit-o anterior ultim ca civilizaţie agresională civilizațional a fost comis în perioada temporală specifică calendarului planetar cuprins între data de început în care s-a dat în funcțiune oficial prima bază civilizațională planetară în cadrul zonei existenţiale a planetei a cărei lume planetară medie sunt integrate existențial aferentă și mă refer la zona existențial în cauză și la concret la baza existențială civilizațională virtuală planetară în cauza deci aferentă civilizației virtuale pe care o blestem și până în prezent.

jinkou

Mesaj de jinkou » Mie, 03 Aug 2016 10:02

What?????????

Săracul, nu și-a luat pastilele?
Mai ceva ca Maica Cosmică
:laugh:
Când îţi aminteşti de Dumnezeu roagă-te, ca atunci când Îl vei uita, El să Îşi aducă aminte de tine.
Sfântul Marcu Ascetul

https://jinkou.sunphoto.ro/Colectia_mea_de_cactusi

Scrie răspuns

Înapoi la “Glume”