Tabara cactusista de vara 2018

Cristi

Tabara cactusista de vara 2018

Mesaj de Cristi » Joi, 22 Feb 2018 14:02

Buna tuturor,
In 2018 Asociatia Colectionarilor de Cactusi Aztekium implineste varsta de 20 de ani. La fel ca si in ceilalti ani, dorim sa organizam o tabara de vara pentru iubitorii de cactusi si suculente. Va asteptam cu drag, membri si nemembri ai asociatiei, sa ne cunoastem, sa socializam, sa facem schimb de experienta, sa ne imprietenim.
Intalnirea se va desfasura in apropiere de Baia Mare, in primul weekend al lunii august, de joi si pana duminica. Pentru a stabili locul de cazare, avem nevoie ca cei interesati sa ne confirme participarea. In functie de numarul doritorilor, vom inchiria o cabana sau alta care sa aibe capacitatea de cazare adecvata.
Va rugam sa confirmati aici participarea si numarul de persoane sau sa il contactati pe Lörincz Istvan la adresa "Aztekium Ro" aztekiumro@yahoo.com.
cactus wizard

AlexandruDragomir

Re: Tabara cactusista de vara 2018

Mesaj de AlexandruDragomir » Vin, 23 Feb 2018 02:18

Salutare.
Eu și Diana vrem să venim, dar am un internship la vară și s-ar putea să nu îmi pot lua liber atunci.
Deci pe noi nu ne trece pe lista celor care vin sigur .. în caz că pot să ajung, ne descurcăm noi, ne cazăm altundeva în zonă.

Numai de bine.

Liviutz

Re: Tabara cactusista de vara 2018

Mesaj de Liviutz » Vin, 23 Feb 2018 17:23

Salut prieteni !

20 de ani .... ce frumos !
Imi convine de minune ca este in primul weekend si nu in al doilea (cum era de obicei) - mi-am pus in wish-list !
Ba chiar imi propun sa vin mai devreme, de mult ma tot invita dl. Nevezi la expeditii in Ungaria vecina.

Scrie răspuns

Înapoi la “Asociatia Colectionarilor de Cactusi Aztekium Romania”