Plante cadou

tenie

Re: Plante cadou

Mesaj de tenie » Mar, 20 Aug 2013 20:16

Normal, mie mi-e frica. Am vazut ce a patit Crysss iar substratul cumparat de la Cristi e pe sfarsite. Ca sa nu mai vorbesc ca a trebuit sa-mi modific radical spatiul destinat plantelor, deja nu mai era loc. Voi pune imagini cu noul spatiu pe sectiunea "sere", poate ma ajuti cu critici constructive. :ganditor:

Sorin

Mesaj de Sorin » Dum, 30 Mar 2014 20:14

Buna seara ,am si eu o intrebare si sper sa nu supar pe nimeni, si eu m-am inscris in 2014 atat pe forumul cactusi net cat si pe aztekium si am auzit ca e posibil sa primesc ceva cactusi cadou??? Sper sa nu ma intelegeti gresit si nici nu vreau sa par insistent dar vroiam sa stiu daca asa este pentru ca tare m-as bucura daca ar fi asa. Va multumesc .

Cristi

Mesaj de Cristi » Dum, 30 Mar 2014 20:19

Buna Sorin,
Nu ai pt ce sa superi pe nimeni intreband!
Eu am dat plante cadou celor nou inscrisi in 2013 si alti colegi au facut asta. Sigur ca pot sa o fac si in 2014 cu cei inscrisi in acest an si daca te-ai incris iti trimit cu placere oriunde in Romania.
Trimite-mi adresa pm te rog.
P.S. in seara asta pregatesc cu sotia plicurile cu semintel;e pt premierea membrilor care au participat la Plugusorul cactusistic din 2014. Scuze pt intarziere! Ma revansez prin continut :-)
cactus wizard

veterinar

Mesaj de veterinar » Lun, 31 Mar 2014 19:42

Buna seara
Si de la mine poti primi cadou,doar sa am adresa ta
Nicusor

Scrie răspuns

Înapoi la “Asociatia Colectionarilor de Cactusi Aztekium Romania”